home → Portfolio
Digital Solutions Studio
search
menu
Wizytówka internetowa

Wizytówka internetowa

Zaistniej w internecie przez wizytówkę internetową typu landing page

Jeśli nie ma cię w ogóle w sieci najprostszą formą zaprezentowania swojej działalności jest mała wizytówka internetowa tzw. landing page, która zaznaczy istnienie twojej działalności, jak również pozwoli Cię znaleźć potencjalnemu klientowi.
Zaistniej w internecie przez wizytówkę internetową typu landing page

Jeśli nie planujesz dużej strony www, możemy zaproponować Ci małą wizytówkę internetową onepage

Oprócz rozbudowanych portali internetowych, robimy również proste wizytówki internetowe onepage, które pomogą zaistnieć Ci w internecie nie ponosząc przy tym dużych kosztów
Jeśli nie planujesz dużej strony www, możemy zaproponować Ci małą wizytówkę internetową onepage

Wizytówka internetowa

Interaktywna Agencja reklamowa kontakt: tel. 61 28-12-726, 61-361 Poznań, ul. Starołęcka 18

Wizytówka internetowa

Wizytówka internetowa - landing page - czyli podstawowa strona internetowa która w krótki sposób zaprezentuję ofertę Państwa firmy.

Wizytówka internetowa landing page lub mała strona internetowa to najprostszy i najtańszy sposób dotarcia do dużej liczby klientów za stosunkowo małe pieniądze. Jest to bardzo skuteczny sposób reklamy własnej firmy oraz oferty, a także zaprezentowania się przyszłym kontrahentom oczywiście z jak najlepszej strony i zaprezentowania wizerunku swojej firmy który zwróci uwagę, a wręcz wyryje trwały ślad w pamięci przyszłego klienta, który chętnie do Państwa wróci. Profesjonalna strona internetowa ma ogromny wpływ na budowanie marki i wizerunku Waszej firmy.

Przyszłość małego biznesu w gospodarce internetu zależy od wyobrażenia, który jest narzucony od jego strony internetowe – profesjonalna i dynamiczna strona internetowa katapultuje małe firmy do wyższej ligi

Bez względu na wielkość twojego biznesu, potrzebujesz mieć żywą i biznesowo ukierunkowaną wizytówkę internetową, która jest zdolna porozumiewać się z twoimi partnerami i potencjalnymi klientami. Twoja wizytówka internetowa typu landing page daje potencjalnym klientom, pracownikom, partnerom i innym pierwsze wrażenie o twoim przedsiębiorstwie i jego profesjonalizmie.


Dostarczymy przystępnego rozwiązania i zaprojektowania twojej wizytówki internetowej, byś łatwiej mógł piąć się górę osiągając coraz lepsze efekty w swoim biznesie i z czasem mógł przejść do większej skali.

Posiadamy przetestowaną metodologię która została przetestowana na rynku i sprawdziła się w projektowaniu stron dla małych przedsiębiorstw. Biznesowe podejście projektowania stron podwyższy poziom twojego przedsiębiorstwa w odbiciu zarówno jeśli chodzi o twoich klientów jak również do wyższego poziomu dochodu i skali.

Rozumiemy fakt, gdzie budżet jest ograniczeniem dla małych przedsiębiorstw, ale także jak dużą rolę odgrywa strona internetowa która stanowi w dużej mierze o sukcesie firmy.

Zależność procesu projektowania zależne jest od:

 • zrozumienia natury twojego biznesu
 • poznania docelowego rynku / przemysłu
 • zrozumienia potencjalnego obrazu jaki życzysz sobie osiągnąć
 • rodzaj usług / produktów które oferujesz
 • kluczowych wymagań od strony internetowej
 • czasu realizacji i średnie terminy celów
 • zrozumienia twoich strategicznych celów od strony internetowej

Bazowanie na powyższych zależnościach i wiedzy, zespół nasz projektuje przystosowaną witrynę i moduł który może być w łatwy sposób później rozwijany, który pasuje do twojego przedsiębiorstwa i biznesu.

Postrzegamy naszych klientów jako potencjalnych partnerów i pracujemy do długotrwałej trwałej biznesowej relacji oraz jesteśmy częścią ich wysiłku i wzrostu.

Co Oferujemy

Oferujemy stworzenie strony zgodny z Web 2.0 co pozwoli komunikować się z szerszą publicznością


Nasze strony zawierają:

 • komunikację biznes - konsument (B2C)
 • komunikację biznes - strona internetowa Biznesu (B2B)

Jako profesjonalne przedsiębiorstwo projektowania stron internetowych rozumiemy wartość twojego czasu i pieniędzy. Pracujemy z tobą jako partner technologiczny, tak żebyś mógł skupić się na twoich strategiach biznesu który jest podstawą kiedy my pracujemy na drugim planie, by twoja organizacja mogła docierać do globalnych klientów na całym świecie globalnej wioski.

Zajmiemy się wszystkimi aspektami od rejestracji twojej domeny do skonfigurowania twojej strony internetowej i zapewniając hosting. Rozumiemy ograniczone koszty małego i średniego biznesu i dostarczamy rozwiązania, które daje twojej organizacji najwyższy ROI.

Rezultaty

 • powiększenie się widzialności w sieci
 • polepszenie wydajności procesu
 • polepszenie się produktywność siły roboczej
 • redukcja kosztów operatywnych i utrzymania
 • powiększenie się ROI
 • powiększenie Satysfakcji Klienta
 • Solidnie i tanio
 • projektowanie i tworzenie stron

Nasze strony internetowe są zaprojektowanie za pomocą języka HTML, CSS, JavaScript i innych języków internetowych. Jest to różna kombinacja tekstur, kolorów, kształtów w celu uzyskania estetycznego wyglądu który przykuje uwagę odbiorców i pozostawi ślad w ich percepcji. Zajmujemy się kompleksowo obsługą stron internetowych jak również, tworzymy animacje trójwymiarowe, prezentacje multimedialne zajmujemy się hosting-iem czyli utrzymaniem stron na serwerze jak również możemy stronę internetową później dla Państwa wypozycjonować czyli zajmujemy się również pozycjonowaniem.

Nasze doświadczenie obejmuje projektowanie stron Flash Poznań internetowych dla wielu różnorodnych branż oraz dla wielu gałęzi przemysłu. Nasi projektanci z powodzeniem stosują flasha, jquery, javaScript do urozmaicenia i podkreślenia charakteru strony lub wyeksponowania produktów nadając jej niepowtarzalny wygląd, który zostaje w łatwy sposób zapamiętany przez odbiorcę przez co w pełni spełnia swój przekaz marketingowy.

Jeżeli chcesz zaistnieć w internecie stworzymy dla Ciebie prosta wizytówkę internetową w formie broszury, ale również jeśli szukasz wyszukanej rozbudowanej strony www również możemy spełnić twoje oczekiwania budując stronę internetową będącą bardzo rozbudowaną i spełniającą najnowsze standardy nowoczesnej wirtyny internetowej.

Zaprojektowana strona flashowa internetowa jest wizytówką www dlatego bardzo ważne jest by była atrakcyjna wizualnie oraz by oddawała charakter firmy. Bardzo często, pierwszym kontaktem dla potencjalnego klienta jest właśnie strona internetowa która jest wizytówką internetową dlatego warto zainwestować w profesjonalną stronę www co w dłuższej perspektywie czasu jest przedsięwzięciem bardzo opłacalnym. Bardzo ważnym zagadnieniem jest również to, iż strona internetowa buduje w dłuższej perspektywie relacje z klientem i od tego czy te relacje są pozytywne czy negatywne zależy nasza sprzedaż.

Nasza agencja interaktywna tworzy profesjonalne strony internetowe biorąc pod uwagę wizję oraz sugestię firmy, charakterystykę działalności oraz biorąc pod uwagę dla jakiej grupy docelowej ma być przeznaczona strona www. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki zaczynamy kreować wizerunek firmy w internecie robiąc profesjonalną wizytówkę internetową. Nasza kadra z wieloletnim doświadczeniem na rynku jest wstanie zagwarantować odpowiednią jakość stwarzanego produktu, mają Państwo gwarancję, że strona będzie estetyczna, funkcjonalna, a także będzie dobrze odpowiadała charakterowi firmy. Jako, iż zaprojektowaliśmy wiele różnorodnych stron internetowych z wielu branż gospodarki możemy zaoferować porządną stronę www każdej firmie. Nasza duże doświadczenie w projektowaniu stron Flash gwarantuje, że projekt Twojej strony będzie miał nowoczesny kształt, zaprojektowany będzie zgodnie z najnowszymi trendami panującymi w internecie i przykuje uwagę potencjalnych klientów. Zapraszamy do naszego porfolio

projektowanie stron flash dla małych i średnich przedsiębiorstw - tworzenie stron Poznań

Kilka słów na temat tworzenia projektu

Tak wiele napisano o tworzeniu stron, a tak wiele nadal powstaje błędów podczas budowania wizytówki internetowej. Mówiąc o projektowaniu stron zazwyczaj zwraca się uwagę na pierwsze wrażenie jakie robi strona www. Przedstawimy Państwu co jest istotne w tworzeniu stron na podstawie krótkiej analizy:

Najważniejszą rzeczą jest zawartość i to ona ma określać kierunek projektowania, ważnym elementem przy projektowaniu strony jest ilość informacji, jej rodzaj oraz nacisk na poszczególne ważne informacje które mają być przekazane oraz sposób prezentacji. Na podstawie tego robimy plan rozmieszczenia obiektów na stronie i projektujemy ogólny wygląd serwisu. Prawidłowe planowanie jest kluczem do określenia wygodnego interfejsu witryny.

Ogólnie styl oraz kolorystyka to kwestia gustu oraz wymagań co do projektu zleceniodawcy. Nie ma tutaj żadnych jasnych granic zależy to od zleceniodawcy oraz od projektanta. Należy również zastanowić się na początku czy nie użyć flasha jako główna technikę wykonania strony czy strona ma być oparta na html-u. Flash nadaje stronie dynamizmu oraz oryginalności i każda strona powinna zawierać jakieś elementy dynamiczne np flashowe, które mogą ja w świetny sposób rozjaśnić.

Projektowanie stron flash Poznań - Web Design czyli przedstawienie treści graficznej oraz tekstowej w postaci strony internetowej za pomocą róznych form przekazu. Na podstawową konstrukcję wizytówki internetowej składa się język programowania HTML, CSS, oraz najnowsze formy języka XHTML. Wiele stron jest zintegrowanych z językami dynamicznymi działającymi po stronie serwera takimi jak PHP (Hypertext Preprocessor) i ASP. Projektowanie stron internetowych uzupełnia się z zagadnieniami Web Development, który obejmuje konfigurację serwera sieci Web, pisania aplikacji sieciowych oraz zabezpieczeń serwera.

od ponad 15 lat zajmuję się projektowaniem stron internetowych oraz wizytówek internetowych typu landing page

od ponad 15 lat zajmuję się projektowaniem stron internetowych oraz wizytówek internetowych typu landing page

najlepszą wizytówką firmy, jak i osoby prywatnej jest profesjonalna, estetyczna, czytelna i funkcjonalna strona internetowa www

najlepszą wizytówką firmy, jak i osoby prywatnej jest profesjonalna, estetyczna, czytelna i funkcjonalna strona internetowa www
label_important
zapraszamy do KONTAKTU
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, udzielimy niezbędnych porad i porozmawiamy na temat Twojego projektu.

Niezobowiązująca wycena projektu.
Atrakcyjne ceny!