home → Portfolio
Digital Solutions Studio
search
menu
Robienie stron

Robienie stron

Robieniem stron www w Poznaniu zajmujemy się od ponad 15 lat

Jeśli szukasz kogoś kto robi strony internetowe, to dobrze trafiłeś, trudnimy się tym od ponad 15 lat i jesteśmy wstanie Ci zrobić nowoczesną stronę internetową.
Robieniem stron  www w Poznaniu zajmujemy się od ponad 15 lat

Robienie stron to jest to czym się zajmujemy od wiele lat w Poznaniu

Jeśli planujesz zrobienie strony www, możemy pomóc Ci osiągnąć ten cel projektując dla Ciebie nowoczesną stronę internetową.
Robienie stron to jest to czym się zajmujemy od wiele lat w Poznaniu

Robienie stron

Interaktywna Agencja reklamowa kontakt: tel. 61 28-12-726, 61-361 Poznań, ul. Starołęcka 18

Robienie stron

Dlaczego warto zatrudnić projektanta stron internetowej?

Aby zaoszczędzić czas zatrudniamy profesjonalnego projektanta strony internetowej, pomożemy Ci to zaoszczędzić cenny czas, byś mógł skoncentrować się na swojej działalności. Nasi doświadczeni projektanci stron mogą stosować sprawdzone umiejętności potrzebne do stworzenia witryny internetowej szybko i sprawnie a poza tym estetycznie oraz funkcjonalnie.

Jakie informacje są niezbędne by zaprojektować stronę internetową?

Aby zminimalizować zaangażowanie i kosztów projektanta witryny, należy dostarczyć projektantowi jak najwięcej informacji. Nasze propozycje na początek:

  • Zdecyduj, co chcesz zamieścić w internecie.
  • Ustal swoje cele i zastanów się co chcesz osiągnąć?
  • Przedstaw swoje pomysły dotyczące głównych założeń
  • Zastanów się jak chcesz by twoja strona wyglądała
  • Podaj trzy kolory na której ma być oparta strona
  • Może masz pomysł układu przestrzennego strony

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług wszystko, co musisz zrobić, to przesłać nam krótkie idee wymagań. Następnie w oparciu o wytyczne przedstawione przez Państwa, przedstawimy projekt wstępny strony internetowej tzw. layout. Następnie projekt jest umieszczony na serwerze i krok po kroku modyfikowany aż do finalnej wersji zadowalającej Państwa i nas.

Jeśli posiadacie Państwo stronę internetową a chcielibyście by ona nabrała profesjonalnego wyglądu również możemy Państwu pomóc.

Nasz pecjalista web designer zbada bieżącą witrynę, by omówić cele, a następnie przedstawi zalożenia zrobienia nowej odświeżonej w pełni profesjonalnej strony internetowej.

Jak długo trzeba czekać na ukończony projekt?

Z reguły uzgadniamy na początku harmonogram projektu. Jeśli termin jest wyjątkowo naglący postaramy się spełnić również takie oczekiwania. Najczęściej opóźnienia w tworzeniu strony internetowej jest spowodowane czekaniem na content strony czyli na tekst oraz zdjęcia które klient ma przesłać nam na poczet nowej strony internetowej.

Jaki jest koszt strony internetowej?

Teraz strony internetowe mają duże zapotrzebowanie na ich jakość. I nie posiadamy cennika opłat standardowych, jest to uzależnione od wielu kryteriów.

Czy muszę wpłacić jakąś zaliczkę?

Różnie. Stronę robimy na naszym serwerze jak również wszelkie poprawki, a następnie rozliczamy się i przekazujemy stronę zleceniodawcy czyli w praktyce wrzucamy stronę na właściwego hosta.

Jaka jest różnica między stroną internetową, stroną z systemem zarządzania treścią CMS?

System zarządzania treścią CMS ma za zadanie łatwego uaktualnienia strony internetowej i zmianę treści w tym miejscu. Zamówienie systemu zarządzania treścią CMS wiąże się z dodatkową opłatą, ale daje póżniej tą korzyść, że nie trzeba płacić za póżniejsze aktualizacje.

Jeśli tworzysz zapytanie o możliwość zrobienia strony nowej; proszę podać krótki zarys wymagań. Projektowanie stron internetowych to nasza pasja. Będziemy wtedy mogli w szybki sposób odpowiedzieć ci odnośnie co do ceny harmonogramu prac oraz wszelkich innych sugestii dotyczących projektu.

Czy muszę wykupić domeny i hosting w waszej firmie?

Nie musisz wykupić nazwy domeny i hosting u nas, ale i tak gdzieś musisz utrzymywać strone na serwerze a my postarmy się udzielić ci na tyle atrakcyjne ceny na te usługi byś zrobił to u nas. A jeśli zdecydujesz się na wykupienie tych usług gdzieś indziej to postaramy się udzielić wszelkich niezbędnych sugesti wyboru domeny i usługu hostingowych dla każdego, dla którego opracujemy projekt strony internetowej.

Chcę zbudować swoją stronę internetową o sześciu podstronach, możemy dodać więcej podstron w późniejszym czasie?

Tak, oczywiście. Ty decydujesz jak i kiedy rozbudujesz swoją dodatkową witrynę, choć niektóre strony internetowe ze względu na swoją specyfikę budowy są pózniej trudne do przebudowania, więc radzilibyśmy się zastanowić ile podstron ma mieć robiona strona internetowa. Ale zawsze możesz się skontaktować z nami doradzimy ci i wspomożemy dodatkowymi pomysłami odnośnie pożniejszej przebudowy strony. Musimy zaznaczyć, że trudniejsze w przebudowie są strony flashowe.

Jakie kolory wyglądają dobrze razem?

Dobrym punktem wyjścia dla kombinacji kolorów są kolory uzupełniające. Są to kolory, które sprzeciwiają się nawzajem w kole kolorów. Jest to przedstawienie dostępnych kolorów, w kolejności od niebieskiego, zielonego, żółtego, pomarańczowego, czerwonego, fioletowego, i powrót do koloru niebieskiego, z akcentami i przejścia pomiędzy nimi. Następnie spójrz na przeciwstawne kolory: fioletowy, żółty, czerwony, zielony, niebieski, pomarańczowy. Nie tylko są one logicznością wyboru dobrego kontrastu, ale wzajemnie się uzupełniają poprzez inne, bardziej żywe. Również z ColorCombos, można znaleźć idealne połączenie kolorów dla danego projektu. Jeśli Państwo będziecie mieli problemy nasi graficy na pewno zaproponują rozwiązanie.

Czy zajmujecie się Państwo pozycjonowanie stron internetowych?

Także po zbudowaniu strony internetowej możemy ją dla ciebie wypozycjonować, nie ma problemu twoja strona może być również na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania google.

Projektujemy stronę w standardzie flash czy HTML?

To zależy od zawartości strony, dla stron prezentacyjnych prezentujących produkt bardziej odpowiednim standardem jest FLASH, a dla witryn portalowych szczególny nacisk kłądących na informację odpowiednim standardem jest HTML, jednak zawsze decydujące zdanie ma klient.

Jak długo trwa zrobienie strony?

Strona zazwyczaj jest ukończona wciągu 2 tygodni od momentu dostarczenia materiałów.

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej?

Posiadamy bardzo przystępne ceny, sprawdź nasze ceny a się przekonasz że są dużo korzystniejsze niż ma konkurencja. Jednak nie można podać konkretnej ceny zrobienia strony ponieważ jest ona uzależniona od tego co ma się znaleźć na stronie.

Co to jest HTML?

HTML oznacza Hypertext Markup Language język programowania opracowany przez naukowców Tim Berners-Lee w 1990 roku, który jest rozpoznawalny przez przeglądarki internetowe. Zasadniczo strona HTML jest to strona skłądająca się z obrazu i tekstu bez animacji.

Co to jest FLASH?

Flash jest programem do animacji wektorowej, zaprojektowanym do wyświetlania animacji na stronach internetowych. Grafika wektorowa była zaprojektowana jako idealne medium w sieci ponieważ była lekka i posiadająca niesamowite funkcje. Z biegiem czasu animacje wektorowe zostały uzupełnione grafiką wektorową, a później animacją trójwymiarową 3D. Strony flash są kompletne ponieważ posiadają tekst, grafikę, animację oraz dźwięk.

Jeśli masz stronę HTML?

Jeśli chcesz zaprezentować produkt, zaanimować produkt, posiadasz filmy które chcesz zaprezentować na stronie to najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest strona flash. Jeśli checesz by twoja strona była w pełni interaktywna FLESZ lub JavaScript jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie.

Jeśli masz stronę Flash?

Jeśli chcesz uwypuklić tekst na stronie i chcesz by ten tekst się dobrze pozycjonował był dobrze widziany przez googla i inne strony indeksujące, chcesz by twoja strona miała bardziej informacyjny a nie prezentacyjny najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest strona HTML. Strony flash są wykorzystawane do zaprezentowania artystów, modeli, fotografów, kluby nocne, restauracji lub strony prywatne.

Dlaczego koszt wykonania strony HTMLowej jest mniejszy niż FLASHowej?

Ponieważ wykonanie strony HTMLowej zajmuje zazwyczaj mniej czasu niż wykonanie wpełni interaktywnej strony FLASHowej. Jednak flash może wynagrodzić to wieloma wspaniałymi rzeczami jakie można uzyskać dodając do strony animację, dźwięk i interaktywność, po za tym istnieje możliwość zrobienia wielu rzeczy niemożliwych do uzyskania w stronie HTMLowej.

robiona przez naszą agencję reklamową strona internetowa może mieć kilka języków
robiona przez naszą agencję reklamową strona internetowa może mieć kilka języków

robimy strony www, portale internetowe, sklepy internetowe które są dostosowane do urządzeń mobilnych i bardzo dynamiczne

robimy strony www, portale internetowe, sklepy internetowe które są dostosowane do urządzeń mobilnych i bardzo dynamiczne

robimy strony internetowe, które pomagają w sprzedaży produktów oraz usług

robimy strony internetowe, które pomagają w sprzedaży produktów oraz usług
label_important
zapraszamy do KONTAKTU
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, udzielimy niezbędnych porad i porozmawiamy na temat Twojego projektu.

Niezobowiązująca wycena projektu.
Atrakcyjne ceny!