home → Portfolio
Digital Solutions Studio
search
menu
Tworzenie stron

Tworzenie stron

Oferujemy tworzenie stron responsywnych wraz z systemem CMS

Jeśli szukasz kogoś, kto Ci zaprojektuje stronę internetową wraz z systemem CMS to świetnie trafiłeś. Zajmujemy się tym od ponad 15-stu lat, dlatego z miłą chęcią pomożemy Ci w tym temacie.
Oferujemy tworzenie stron responsywnych wraz z systemem CMS

Tworzenie stron

Interaktywna Agencja reklamowa kontakt: tel. 61 28-12-726, 61-361 Poznań, ul. Starołęcka 18

Tworzenie stron

Profesjonalna strona internetowa jest więcej niż twarzą biznesu. To jest rynkowa percepcja firmy. Nasza firma przeleje twoją koncepcję firmy na profesjonalną stronę internetową. Firmowy rozwój strony internetowej nie tylko wymaga technicznie biegłego zespołu projektantów ale też biznesowego podejścia profesjonalnych projektantów, którzy rozumieją biznesowe cele i żądania rynku.

Pomyślne zaprojektowanie wymaga pojęciowej klarowności i zdolności, by z wizualizować całkowite rozwiązania w peryferiach określonych domen przemysłu i ich biznesowych procesów.

Nasz techniczny zespół jest doświadczoną grupą profesjonalistów, którzy mogą z wizualizować najbardziej złożone wymagania klienta, które później mogą przenieść na uproszczone i estetyczne rozwiązanie – korporacyjna strona internetowa jest to strona która pomoże zaprezentować Twoją obecność businessową w środowisku internetowym.

Dostarczamy produkt, który zrobi z twojej firmy lidera w jego segmencie rzeźbiąc niszę dla Ciebie w świecie sieci.

Nacisk naszej siły jest położony, by uwzględnić to, by proces był jeszcze bardziej wszechstronny oraz dostarczając rozwiązania, które są optymalne dla twojego przedsiębiorstwa.

Nasze podejście to ...

jesteśmy elastyczni i potrafimy się dostosować do twojego biznesu, żebyś mógł odnieść sukces – to tłumaczy dlaczego stosujemy całkowicie unikalne rozwiązania w pełni przystosowane do twojego biznesu i potrzeb marketingu.

W naszym portfolio, znajdziesz "indywidualne projekty" zaprojektowane i wdrożone dla firm z całego świata. Nasze firmowe portfolio stron internetowych gdzie projektujemy strony w Poznaniu zawiera zarówno mniejsze jak i większe firmy z wszystkimi typami budżetów.

Nasi korporacyjni specjaliści od tworzenia stron www zaprojektowali wszystkie nasze projekty od pierwszych szkiców do wdrożenia złożonych aplikacji tak by pasowały idealnie do wymagań naszych klientów.

Nasze procesy projektowania strony internetowej są skoncentrowane w około:

 • optymalizacji stron pod wyszukiwarki
 • dostępności
 • rozplanowanie strony (stworzenia layoutu) oraz zaprojektowania przejrzystej nawigacji - tworzenie stron Poznań
 • wdrożenia systemu zarządzania treścią CMS
 • zarządzania procesem
Projektowane strony internetowej są szykowne i nowoczesne, co natychmiast przemawia do twoich klientów, by przykuć ich uwagę. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu i komunikowaniu silnej, jasnej i wyraźnej marki.
Obecne środowisko biznesowe wymaga by strona internetowa była zarówno strategicznym medium jak również konwertowała się.
Strona internetowa powinna działać jako publiczny portal relacji dla klienta.
Następujące cechy są integralną częścią korporacyjnej strony firmowej:
 • Blog - zbiorowy blog otwiera drzwi dla rozmowy z twoimi potencjalnymi partnerami i klientami.
 • Chat room - łączy panel dyskusji, która oferuje dwudrożną drogę komunikację dla klientów z zespołami serwisu w firmie.
 • Forum dyskusyjne i ich poboczne wątki - mogą zostać utworzone przez klientów i oferują sposób dla serwisu klienta, by dyskutować zagadnienia, dostarczyć wsparcie i odpowiedzieć na pytania klienta, które klient może mieć zarówno o produktach jak i o usługach.
 • Aktualności i artykuły - centrum zarządzania zawartością oraz z możliwością publikowania wiadomości przez kanał (RSS), które poszerzają możliwości komunikacji z klientami.
 • Wyszukiwarka na stronie - pozwala klientowi w szybki i łatwy sposób wyszukać interesujące go informacje na stronie internetowej
 • Centrum materiałów - pozwalające na dystrybucję różnych dokumentów zawierających wiele poszukiwanych informacji przez klienta, mogą to być dokumenty PDF, dokumenty Word, CAD-owskie pliki i wiele innych dokumentów.
 • Poszukiwanie miejsca - pozwalając gościom witryny by szybko i łatwo znaleźć informację, której szukają.
 • Wydarzenia kalendarzowe - pełna kontrola wydarzeń kalendarzowych pozwala administratorom strony utworzyć i ustawić wydarzenia jak również określić formę wydarzenia, zazwyczaj pozwalające gościom witryny dopisać się online.
Rezultaty
 • powiększenie widzialność w sieci
 • ulepszenie wydajność procesu komunikacji
 • powiększenie się produktywność siły roboczej
 • redukcja kosztów operatywnych i utrzymania
 • powiększenie się ROI
 • powiększenie Satysfakcji Klienta

Głównym naszym wyznacznikiem do przyszłej budowy serwisu internetowego jest użytkownik

W czasie procesu projektowania stron internetowych koncentrujemy się na zrozumieniu potrzeb użytkownika, które mogą dotyczyć badanie opinii użytkowników dot. jego potrzeb już we wczesnym etapie projektowania

Najczęstsze zagadnienia to:
 • W jaki sposób treść i funkcje są zorganizowane w systemie?
 • Jakie są potencjalne scenariusze, które wspierają użytkowników w realizacji swoich zamierzeń?
 • Jakie są cele biznesowe dla systemu?

Niezależnie od metodologii rozwoju (Agile, RUP, niestrukturalnych) możemy dostosować projekt, który pasuje do obecnych procesów, budżetu i harmonogramu. Projektujemy dla każdego etapu projektu, w tym

 • wdrażamy nowy system - budujemy od podstaw nową stronę internetową
 • aktualizujemy obecny system - witrynę internetową
 • przebudowywujemy w zakresie funkcjonalności stronę internetową

Agencja interaktywna Tiwaz zajmuje się tworzeniem stron internetowych zgodnych z najnowszymi trendami internetowymi. Tworzenie stron flash www może być stworzone na podstawie własnego projektu lub projektu dostarczonego przez klienta. Na podstawie tej wizji tworzymy layout, który jest przedstawiany klientowi i po zaakceptowaniu zaczynamy tworzyć stronę internetową. Przygotowujemy kod HTML oraz CSS przyjazny przeglądarkom internetowym i zgodny z obowiązującymi standardami najnowszych przeglądarek internetowych. Implementowany przez nas kod HTML, CSS jest przyjazny wyszukiwarkom internetowym a tym samym są przyjazne robotom indeksującym czyli wspierają wyszukiwanie witryny w internecie. Pisany przez nas kod gwarantuje, że strona internetowa jest tak samo wyświetlana we wszystkich nowoczesnych przeglądarkach internetowych takich jak Chrome, Mozilla Firefox Internet Explorer, Opera. Strony tworzone przez naszą firmę cechują się czytelnością, łatwością nawigacji oraz optymalizacją kodu pod względem pozycjonowania. Nasze doświadczenie w projektowaniu stron internetowych gwarantuje, że tworzone przez nas strony www są przyjazne dla odwiedzających potencjalnych klientów oraz w klarowny sposób przedstawiają ofertę firmy. Razem wspólnie pomożemy Ci umieścić najbardziej istotne informacje na stronie oraz oferujemy tworzenie skryptów JavaScript oraz tworzenie skryptów Java odpowiednich do właściwego funkcjonowania strony internetowej. Proponujemy także tworzenie szablonów Allegro, oraz tworzenie animacji flash, a także tworzenie sklepów internetowych oraz tworzenie stron Poznań www opatrzonych systemem zarządzania treścią CMS. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że tworzone przez nas strony posiadają najwyższe standardy jakie powinny mieć nowoczesne strony internetowe.

Setki projektów responsywnych stron www pozwoliło nam zdobyć wiedzę i doświadczenie w tworzeniu stron internetowych

Setki projektów responsywnych stron www pozwoliło nam zdobyć wiedzę i doświadczenie w tworzeniu stron internetowych
stworzymy dla Ciebie profesjonalną i nowoczesną stronę internetową www
stworzymy dla Ciebie profesjonalną i nowoczesną stronę internetową www
tworzenie stron internetowych to nasza największa pasja
tworzenie stron internetowych to nasza największa pasja

zastanawiasz się jak stworzyć dobrą stronę internetową www? Zrobimy to za Ciebie

zastanawiasz się jak stworzyć dobrą stronę internetową www? Zrobimy to za Ciebie

tworzenie stron internetowych www to nasza pasja

tworzenie stron internetowych www to nasza pasja
label_important
zapraszamy do KONTAKTU
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, udzielimy niezbędnych porad i porozmawiamy na temat Twojego projektu.

Niezobowiązująca wycena projektu.
Atrakcyjne ceny!