home → Portfolio
play_arrow
Agencja reklamowa Kontakt: tel. 61 28-12-726, 61-361 Poznań, ul. Starołęcka 18

Zamów kompleksową stronę internetową www Poznań

#14
KATEGORIA strona flash

Tatiana Maria Pożarska

HTML CSS PHP JavaScript JQuery FLASH CMS
Stworzono stronę flash dla Solistki Teatru Wielkiego w Poznaniu.

Absolwentka Akademii Muzycznej im. F.Chopina w Warszawie - klasa śpiewu prof. Aliny Bolechowskiej (dyplom z wyróżnieniem). Stypendystka Ministra Kultury i Sztuki jako jedna z najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia. Swoje umiejętności wokalne doskonaliła na kursach mistrzowskich pod kierunkiem między innymi Ryszarda Karczykowskiego, Leopolda Spitzera, Gerarda Kahry i Thomasa Hampsleya. Laureatka i finalistka wielu konkursów, m.in.: Międzynarodowego Konkursu Sztuki Wokalnej im. Ady Sari w Nowym Sączu, Międzyuczelnianego Konkursu Wokalnego w Dusznikach Zdroju oraz Międzynarodowego Konkursiu Wokalnego w Kolonii.
Od 1998 roku jest solistką Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, a współpracowała także z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie i Operą NOVA w Bydgoszczy. Występowała również w większości polskich filharmonii (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Kielce).
Zaprojektowano stronę flash.

www.pozarska.com
id: 9

Murowana Goślina stron www projektowanie

Działamy na terenie całej wielkopolski, w takich miastach jak:
Zagórów
Mosina
Krajenka
Raszków
Kleczew
Oborniki
Lwówek
Kłecko
Śrem
Golina
Wysoka
Borek Wielkopolski
Szamocin
Buk
Jaraczewo
Kobylin
Kostrzyn
Krotoszyn
Murowana Goślina
Krobia
Wielkopolska
stron www projektowanie Murowana Goślina perfekt Murowana Goślina stron www projektowanie
Spytaj o cennik, a przekonasz się jakie mamy atrakcyjne ceny. Murowana Goślina kapitalnie stron www projektowanie. Międzychód strony www i sklepy internetowe świetnie.


  stron www projektowanie Strony www i sklepy internetowe stron www projektowanie stron tworzenie Tworzenie stron Robienie stron Sklepy internetowe