home → Portfolio
play_arrow
Agencja reklamowa Kontakt: tel. 61 28-12-726, 61-361 Poznań, ul. Starołęcka 18

Zamów kompleksową stronę internetową www Poznań

#14
KATEGORIA strona flash

Tatiana Maria Pożarska

HTML CSS PHP JavaScript JQuery FLASH CMS
Stworzono stronę flash dla Solistki Teatru Wielkiego w Poznaniu.

Absolwentka Akademii Muzycznej im. F.Chopina w Warszawie - klasa śpiewu prof. Aliny Bolechowskiej (dyplom z wyróżnieniem). Stypendystka Ministra Kultury i Sztuki jako jedna z najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia. Swoje umiejętności wokalne doskonaliła na kursach mistrzowskich pod kierunkiem między innymi Ryszarda Karczykowskiego, Leopolda Spitzera, Gerarda Kahry i Thomasa Hampsleya. Laureatka i finalistka wielu konkursów, m.in.: Międzynarodowego Konkursu Sztuki Wokalnej im. Ady Sari w Nowym Sączu, Międzyuczelnianego Konkursu Wokalnego w Dusznikach Zdroju oraz Międzynarodowego Konkursiu Wokalnego w Kolonii.
Od 1998 roku jest solistką Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, a współpracowała także z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie i Operą NOVA w Bydgoszczy. Występowała również w większości polskich filharmonii (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Kielce).
Zaprojektowano stronę flash.

www.pozarska.com
$id_strony9 Działamy na terenie całej wielkopolski, w takich miastach jak:
Zagórów
Mosina
Krajenka
Raszków
Kleczew
Oborniki
Lwówek
Kłecko
Śrem
Golina
Wysoka
Borek Wielkopolski
Szamocin
Buk
Jaraczewo
Kobylin
Kostrzyn
Krotoszyn
Murowana Goślina
Krobia
Wielkopolska
perfekt Murowana Goślina stron www projektowanie
Spytaj o cennik, a przekonasz się jakie mamy atrakcyjne ceny. Murowana Goślina kapitalnie stron www projektowanie. Międzychód strony www i sklepy internetowe świetnie.


  stron www projektowanie Strony www i sklepy internetowe stron www projektowanie stron tworzenie Tworzenie stron Robienie stron Sklepy internetowe