home → Portfolio
play_arrow
Agencja interaktywna Kontakt: tel. 61 28-12-726, 61-361 Poznań, ul. Starołęcka 18

Tworzymy wyjątkowe strony internetowe

#12
KATEGORIA strona flash

Sachir - Biuro usług ochrony osób i mienia

HTML CSS JavaScript JQuery FLASH
Stworzono stronę flash dla Biura Ochrony Sachir, którego kadra kierownicza to byli funkcjonariusze i szkoleniowcy jednostki specjalnej GROM.

Biuro Ochrony "SACHIR" powstało w 2002 roku z siedzibą w Poznaniu, jednak ich doświadczenie związane z ochroną osób i mienia sięga początku lat 90-tych. Doskonałe przygotowanie merytoryczne, a zwłaszcza praktyczne potwierdza fakt, iż pracownicy oraz kadra kierownicza Biura Ochrony "SACHIR" to byli funkcjonarjusze i szkoleniowcy jedno- stki specjalnej "GROM", Kompanii Antyterrorystycznej Policji oraz Biura Ochrony Rządu. Wyróżnia to firmę SACHIR jako elitarną grupę osób posiadających Bogate doświadczenie w wykonywaniu zadań związanych z ochroną życia i mienia. "SACHIR" organizuje szkolenia z zakresu: strzelectwa bojowego, taktyki i techniki działań specjalnych, taktyki i techniki ochrony osobistej, taktyki i techniki działań interwencyjnych, samoobrony, alpinistyki miejskiej, zabezpieczenia pirotechnicznego.
Zaprojektowano stronę flash.
id: 8Nowy Tomyśl flash bannery Działamy na terenie całej wielkopolski, w takich miastach jak:
Międzychód
Środa Wielkopolska
Gostyń
Golina
Turek
Witkowo
Bojanowo
Flash bannery Nowy Tomyśl popisowo Nowy Tomyśl flash bannery
Spytaj o cennik, a przekonasz się jakie mamy atrakcyjne ceny. Nowy Tomyśl niesłychanie flash bannery. Gostyń flash strony za półdarmo.


 Flash bannery Flash strony Aktualizacja lifting stron internetowych Tworzenie stron www